Aktualności

Nowy Ultrasonograf w Ośrodku Zdrowia w Szczucinie

GZOZ w Szczucinie informuje, że zakupił najnowszy ultrasonograf ARIETTA 50. To urządzenie, które zdobyło uznanie jako jeden z najbardziej cenionych ultrasonografów dostępnych na rynku. Dzięki swojej zaawansowanej technologii i wszechstronności, ARIETTA 50 spełnia potrzeby różnych dziedzin medycznych, podnosząc jakość opieki zdrowotnej na nowy poziom.

ARIETTA 50 została zaprojektowana jako mobilne i wszechstronne urządzenie, które może dostarczać dokładne i precyzyjne wyniki diagnostyczne dla różnych specjalizacji medycznych. To narzędzie, które potrafi dostosować się do różnorodnych wymagań lekarzy, umożliwiając im jeszcze bardziej trafne diagnozy.

Warto podkreślić, że nowy ultrasonograf ARIETTA 50 posiada aż cztery różne głowice diagnostyczne, z których każda została zaprojektowana w oparciu o innowacyjne technologie.

Głowica C253 to głowica Convex, wykonana w technologii wielowarstwowej z aż 960 elementami. Głowica C41V1, również z technologią wielowarstwową, dedykowana jest do diagnostyki ginekologicznej. Natomiast głowica L442, wykorzystywana przy badaniach małych narządów, naczyń oraz piersi, również korzysta z technologii wielowarstwowej. Wreszcie, głowica S11, dedykowana diagnostyce kardiologicznej, wykorzystuje technologię Single Crystal, opartą na zastosowaniu kryształów o jednakowej polaryzacji.

Zapraszamy pacjentów do korzystania z badań USG na nowym aparacie.

Rejestracja tel. 14 643 61 95

 

Arietta 50
Arietta 50